Simple integrations (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Development
ne: विकास

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Active
ne: सक्रिय
