Simple integrations (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Development
sl: Razvoj

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Active
sl: Aktiven
