Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Upload
bn: আপলোড

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: General
bn: সাধারণ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
