Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Upload
ga: Uaslódáil
