Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Region
ja: リージョン

en: Group ID
ja: グループID

en: Send
ja: 送信

en: General
ja: 全般

en: Tools
ja: ツール

en: Add group
ja: グループの追加

en: Hidden
ja: 非表示

en: Group Name
ja: グループ名

en: Add Group
ja: グループを追加

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Tooltip
ja: ツールチップ
