Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Group ID
fi: Ryhmän ID

en: Send
fi: Lähetä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Tools
fi: Työkalut

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: No groups found.
fi: Ryhmiä ei löytynyt.

en: Add Group
fi: Lisää ryhmä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Regions
fi: Alueet

en: Description format
fi: Kuvauksen muoto

en: Action settings
fi: Toiminnon asetukset
