Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Action
id: Tindakan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Preview
id: Pratinjau

en: Save
id: Simpan

en: Group ID
id: ID Grup

en: Send
id: Kirim

en: General
id: Umum

en: Tools
id: Alat

en: Add group
id: Tambah grup

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: No groups found.
id: Tidak ada kelompok ditemukan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Action settings
id: Pengaturan aksi

en: Plugin ID
id: ID Plugin
