Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
