Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Send
bg: Изпрати

en: General
bg: Общи

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Hidden
bg: Скрит
