Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha6) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Group ID
da: Gruppe ID

en: General
da: Generelt

en: Colors
da: Farver

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Tools
da: Værktøjer

en: Add group
da: Tilføj gruppe

en: Hidden
da: Skjult

en: No groups found.
da: Ingen grupper fundet.

en: Machine name
da: Internt navn

en: Regions
da: Regioner

en: Tooltip
da: værktøjstip

en: Description format
da: Beskrivelsesformat

en: Action settings
da: Action
