Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: General
kk: Басты

en: Text color
kk: Мәтін түсі
