Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Machine name
ne: मशीन नाम
