Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha8) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Send
he: שלח

en: General
he: כללי

en: Colors
he: צבעים

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Tools
he: כלים

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Hidden
he: מוסתר

en: No groups found.
he: לא נמצאו קבוצות.

en: Map
he: מפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Show description
he: הצגת תיאור
