Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Send
lv: Sūtīt

en: General
lv: Galvenie

en: Colors
lv: Krāsas

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Tools
lv: Rīki

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Hidden
lv: Slēpts

en: No groups found.
lv: Grupas nav atrastas.

en: Map
lv: Karte

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Maps
lv: Kartes
