Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: ID
eu: IDa

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Send
eu: Bidali

en: General
eu: Orokorra

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Tools
eu: Tresnak

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Map
eu: Mapa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Tooltip
eu: Argibidea

en: Show description
eu: Deskribapena ikusi

en: Action settings
eu: Ekintzaren ezarpenak
