Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha9) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Tools
ht: Outi
