Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha9) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
