Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: Hidden
nn: Skjult

en: Group Name
nn: Gruppenamn

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
