Simple Interactive Maps (1.0.0-beta10) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Send
ar: أرسل

en: General
ar: عام

en: Table view
ar: عرض بالجدول

en: Text color
ar: لون النص

en: Tools
ar: الأدوات

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Hidden
ar: مخفي

en: Map
ar: خريطة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Action settings
ar: اعدادات الاجراءات
