Simple Interactive Maps (1.0.0-beta10) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Send
hy: Ուղարկել

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
