Simple Interactive Maps (1.0.0-beta10) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Send
ro: Trimite

en: Text color
ro: Culoare text

en: Tools
ro: Instrumente

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Map
ro: Hartă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Show description
ro: Arată descrierea

en: Action settings
ro: Configurări acțiune

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
