Simple Interactive Maps (1.0.0-beta10) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Send
ta: அனுப்புக

en: General
ta: பொது

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Add group
ta: குழு சேர்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Show description
ta: விளக்கத்தை காண்க
