Simple Interactive Maps (1.0.0-beta10) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Send
te: పంపించు

en: General
te: సాధారణ

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
