Simple Interactive Maps (1.0.0-beta2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Hidden
br: Kuzhet
