Simple Interactive Maps (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Send
bs: Pošalji

en: Colors
bs: Boje

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Tools
bs: Alati

en: Hidden
bs: Sakriven

en: No groups found.
bs: Nema pronađenh grupa.
