Simple Interactive Maps (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Send
el: Αποστολή

en: General
el: Γενικά

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Map
el: Χάρτης

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Show description
el: Εμφάνιση περιγραφής

en: Action settings
el: Ρυθμίσεις ενεργειών
