Simple Interactive Maps (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Send
ku: بینێره‌

en: General
ku: گشتی

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
