Simple Interactive Maps (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Send
sq: Dërgo

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit
