Simple Interactive Maps (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Send
be: Адаслаць

en: General
be: Агульны

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Tools
be: Прылады

en: Hidden
be: Схаваць

en: Map
be: Мапа

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -
