Simple Interactive Maps (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Text Color
ca: Color del text

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Send
ca: Enviar

en: Text color
ca: Color del text

en: Tools
ca: Eines

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Hidden
ca: Ocult

en: No groups found.
ca: No s'han trobat grups.

en: Map
ca: Mapa

en: File upload failed.
ca: Ha fallat la càrrega del fitxer.

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Behaviors
ca: Comportaments

en: Maps
ca: Mapes

en: Show description
ca: Mostra la descripció

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Map Preview
ca: Previsualització del mapa
