Simple Interactive Maps (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Send
gl: Enviar

en: General
gl: Xeral

en: Colors
gl: Cores

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Map
gl: Mapa

en: Stroke color
gl: Esquema de cor

en: Fill color
gl: Esquema de cor

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -
