Simple Interactive Maps (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Send
gu: મોકલો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Map
gu: નકશો
