Simple Interactive Maps (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Send
af: Stuur
