Simple Interactive Maps (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Group ID
nl: Groep-ID

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Send
nl: Versturen

en: General
nl: Algemeen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: No groups found.
nl: Geen groepen gevonden.

en: Map
nl: Landkaart

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Fill Color
nl: Vulkleur

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Edit Group
nl: Groep bewerken

en: Delete Group
nl: Groep verwijderen

en: Are you sure you want to delete this group?
nl: Weet u zeker dat u deze groep wilt verwijderen?

en: File upload failed.
nl: Bestandsupload mislukt.

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Regions
nl: Gebieden

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Behaviors
nl: Gedrag

en: Maps
nl: Mappen

en: Show description
nl: Beschrijving tonen

en: Action settings
nl: Actie-instellingen

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
