Simple Interactive Maps (1.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Text color
sr: Боја текста

en: Hidden
sr: Сакривено
