Simple Interactive Maps (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Text color
ta: உரை நிறம்
