Simple Interactive Maps (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: URL
uk: URL-адреса

en: Group ID
uk: ID групи

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Send
uk: Надіслати

en: General
uk: Загальне

en: Colors
uk: Кольори

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Tools
uk: Інструменти

en: Add group
uk: Додати групу

en: Hidden
uk: Приховано

en: No groups found.
uk: Групи не знайдені.

en: Map
uk: Мапа

en: Stroke color
uk: Колір лінії

en: Fill color
uk: Колір заповнення

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Hover color
uk: Колір при наведенні

en: Fill Color
uk: Колір заповнення

en: Add Group
uk: Додати групу

en: Edit Group
uk: Редагувати групу

en: Delete Group
uk: Вилучити групу

en: Are you sure you want to delete this group?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю групу?

en: File upload failed.
uk: Помилка вивантаження файлу.

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Regions
uk: Області

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Maps
uk: Карти

en: Show description
uk: Показати опис

en: Description format
uk: Формат опису

en: Action settings
uk: Налаштування дії

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
