Simple Interactive Maps (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Send
sk: Odoslať

en: General
sk: Všeobecné

en: Table view
sk: Tabuľkové zobrazenie

en: Text color
sk: Farba textu

en: Tools
sk: Nástroje

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Hidden
sk: Skryté

en: Map
sk: Mapa

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Regions
sk: Regióny

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
