Simple Interactive Maps (1.0.0-beta6) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Send
hu: Küldés

en: General
hu: Általános

en: Colors
hu: Színek

en: Table view
hu: Tábla nézet

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Tools
hu: Eszközök

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Hidden
hu: Rejtett

en: No groups found.
hu: Nem találhatóak csoportok.

en: Map
hu: Térkép

en: Fill color
hu: Kitöltőszín

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Fill Color
hu: Kitöltés színe

en: Stroke Color
hu: Szegély színe

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: File upload failed.
hu: Fájl feltöltés sikertelen.

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Regions
hu: Régiók

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Tooltip
hu: Eszköztipp

en: Behaviors
hu: Viselkedések

en: Maps
hu: Térképek

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Action settings
hu: Műveletek beállítása

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
