Simple Interactive Maps (1.0.0-beta6) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Send
jv: Kirim

en: General
jv: Umum

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -
