Simple Interactive Maps (1.0.0-beta6) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Send
sl: Pošlji

en: General
sl: Splošno

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Hidden
sl: Skrito

en: Machine name
sl: Strojno ime
