Simple Interactive Maps (1.0.0-beta6) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Group ID
tr: Grup ID

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Send
tr: Gönder

en: General
tr: Genel

en: Colors
tr: Renkler

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Tools
tr: Araçlar

en: Add group
tr: Grup ekle

en: Hidden
tr: Gizli

en: Map
tr: Harita

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Tooltip
tr: Araç ipucu

en: Show description
tr: Açıklamayı göster

en: Action settings
tr: Eylem ayarları

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
