Simple Interactive Maps (1.0.0-beta8) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།
