Simple Interactive Maps (1.0.0-beta8) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Send
cy: Anfon

en: General
cy: Cyffredinol

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Tools
cy: Arfau

en: Hidden
cy: Wedi cuddio
