Simple Interactive Maps (1.0.0-beta8) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Send
et: Saada

en: General
et: Üldine

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Tools
et: Tööriistad

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Hidden
et: Peidetud

en: Map
et: Kaart

en: Fill color
et: Värv

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Regions
et: Regioonid

en: Show description
et: Näita kirjeldust

en: Action settings
et: Toimingute seaded

en: Plugin ID
et: Plugina ID
