Simple Interactive Maps (1.0.0-beta8) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Send
ka: გაგზავნა

en: General
ka: ზოგადი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Hidden
ka: დამალული
