Simple Interactive Maps (1.0.0-beta8) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Send
oc: Mandar

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Hidden
oc: Amagat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
