Simple Interactive Maps (1.0.0-beta9) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Hidden
am: ድብቅ
