Simple Interactive Maps (1.0.0-beta9) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Send
is: Senda

en: General
is: Almennt

en: Table view
is: Töflusýn

en: Text color
is: Litur á texta

en: Tools
is: Tól

en: Hidden
is: Falið

en: - Select -
is: - Velja -

en: Show title
is: Sýna titil
