Simple Interactive Maps (1.0.0-beta9) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
